za studena lisované granule Lupo Sensitive

Hypoalergenní za studena lisované granule LUPOSAN jsou plnohodnotné krmivo pro vašeho psa. Jsou určené zejména psům alergickým nebo citlivým na určité složky v krmivu. Obsahují 100% čisté kuřecí maso a bramborovou moučku. Neobsahují žádné obiloviny a sóju. Pomáhají při potížích se srstí, kůží  a zažívacích potížích.

Co je lisování za studena?

Lisování za studena je proces zpracování granulí, při kterém nedochází ke znehodnocení přírodních bioaktivních látek. Vitamíny, stopové prvky a minerální látky tak zůstanou pro vašeho psa zachovány ve své původní přírodní podobě.

Granule lisované za studena

Sušené maso v každém soustu

LUPO Sensitive 20/8 15kg
1 295 Kč
961984
LUPO Sensitive 20/8 5kg
645 Kč
905917
LUPO Sensitive 24/10 15kg
1 295 Kč
961983
LUPO Sensitive 24/10 5kg
645 Kč
905908
4 položek celkem

Krmivo lisované za studena je inovativní volbou pro majitele psů, kteří chtějí poskytnout svým mazlíčkům stravu co nejblíže přírodním potřebám. Granule lisované za studena jsou vyráběny za nízkých teplot, což zajišťuje, že všechny živiny zůstanou co nejvíce zachovány. Tato metoda výroby umožňuje využít přírodních surovin plně, což zaručuje, že vašemu psovi nebude chybět žádná důležitá živina. BARF granule nabízejí psům všechny výhody syrové stravy, avšak s pohodlností a jednoduchostí granulí. Díky procesu lisování za studena jsou tyto granule bohaté na živiny a snadno stravitelné, což přispívá k celkovému zdraví a vitalitě vašeho psa. Investujte do granulí lisovaných za studena a dopřejte svému mazlíčkovi optimální výživu, která mu pomůže žít dlouhý, zdravý a šťastný život.

Potřebujete poradit s nákupem?

Rádi vám pomůžeme s výběrem

zápatí

Volejte nám

tel. 601 547 548
zápatí

Mailujte

info@krmivo-barf.cz
zápatí

Pište na whatsapp

tel. 608 859 745
zápatí

Sledujte nás

byliny pro psy a koně
zdraví z přírody
výběr přírodních doplňků
Kvalitní krmivo pro psy
Doprava ZDARMA
při objednávce nad 250,-
Prodejna s krmivy pro psy a kočky v Havířově
kamenná prodejna
osobní odběr v Havířově
rozvozy krmiva
vlastní rozvozy
okolí Ostravy, Frýdku a Karviné