Za studena lisované granule

Lisování za studena je proces zpracování granulí, při kterém nedochází ke znehodnocení přírodních bioaktivních látek. Vitamíny, stopové prvky a minerální látky tak zůstanou pro vašeho psa zachovány ve své původní přírodní podobě.

Díky této nové technologii granule po navlhčení nebobtnají a nebudou vašeho pejska nadýmat. Proč se tedy ještě vyrábějí granule extrudované? Je to jako vždy o penězích. Lisování za studena je proces pomalý, náročný jak finančně tak technologicky a navíc je k němu zapotřebí těch nejkvalitnějších surovin a maso (nikoli masokostní moučka).

Tyto granule jsou výbornou alternativou k BARF - syrové stravě v období jakou jsou např. dovolené. Nemusíte řešit problémy s mrazákem a uchováním syrového masa, ale můžete vašemu psovi nabídnout tyto kvalitní a chutné granule.

Za studena lisované granule mají jen jednu nevýhodu a tou je jejich poměrně krátká záruční doba 6 měsíců. Je to proto, že zde nejsou použity žádné umělé konzervační látky, ale pouze přírodní vitamíny. Nedělejte si proto velké zásoby, ale nakupujte tak, abyste granule zkrmili do 2-3 měsíců.

Nyní jsou i u nás na trhu značky za studena lisovaných granulí, které jsou cenově dostupné a jsou v té nejvyšší kvalitě. My jsme pro vás vybrali značky těchto granulí a to YOGGIES, a MARKUS MUEHLE.