granule pro kočky Calibra

Granule pro kočky Calibra jsou vysoce kvalitním krmivem, které nabízí kompletní a vyváženou stravu pro vaše mazlíčky. Díky pečlivě vybraným ingrediencím, jako jsou kvalitní maso, vitamíny a minerály, poskytují granule Calibra optimální výživu pro kočky všech věkových kategorií. Tato krmiva jsou vyvinuta s ohledem na specifické potřeby koček, včetně variant pro kastrované kočky, kočky s citlivým trávením nebo kočky s alergiemi. Granule Calibra jsou doporučovány veterináři, což poskytuje záruku kvality a bezpečnosti pro vaše kočky. Díky vysoké stravitelnosti a chutnosti jsou granule Calibra oblíbenou volbou mezi majiteli koček po celém světě. Pro zdraví, vitalitu a šťastný život vašich koček zvolte granule Calibra.

Klasika, která vaši kočku potěší

Calibra Cat Verve GF Adult Herring 3,5kg
788 Kč

Čerstvý sleď bez obilovin pro dosplělé kočky

966451
Calibra Cat Verve GF Adult Herring 750g
255 Kč

Čerstvý sleď bez obilovin pro dosplělé kočky

966452
Calibra Cat Verve GF Adult Chicken&Turkey 3,5kg
702 Kč

Kuře a krůta bez obilovin pro dosplělé kočky

966453
Calibra Cat Verve GF Adult Chicken&Turkey 750g
179 Kč

Kuře a krůta bez obilovin pro dosplělé kočky

966454
Calibra Cat Verve GF Adult Lamb&Venison 8+ 3,5kg
734 Kč

Jehně a zvěřina bez obilovin pro starší kočky

966455
Calibra Cat Verve GF Adult Lamb&Venison 8+ 750g
189 Kč

Jehně a zvěřina bez obilovin pro starší kočky

966456
Calibra Cat Verve GF Indoor&Weight Chicken 3,5kg
702 Kč

Kuřecí a krůtí bez obilovin pro dospělé kočky

966457
Calibra Cat Verve GF Indoor&Weight Chicken 750g
188 Kč

Kuřecí a krůtí bez obilovin pro dospělé kočky

111222
8 položek celkem

Při výběru granulí je důležité zohlednit několik faktorů, jako je věk, zdravotní stav a životní styl kočky. Zde je několik tipů:

  1. Věk kočky: Koťata, dospělé kočky a starší kočky mají různé výživové potřeby. Vyberte granule, které jsou vhodné pro věk vaší kočky. Pro koťata jsou vhodné granule s vyšším obsahem bílkovin pro správný růst a vývoj. Starší kočky mohou potřebovat granule s menším obsahem kalorií a s přídavkem látek podporujících klouby a zdraví.

  2. Zdravotní stav: Pokud má vaše kočka zdravotní problémy, jako je například náchylnost k tvorbě močových kamenů nebo alergie, může být potřeba speciální dieta. Existují granule určené pro kočky s konkrétními zdravotními problémy, které mohou pomoci lépe řídit tyto stavy.

  3. Složení: Při výběru granulí se podívejte na složení. Vyhýbejte se granulím s vysokým obsahem obilovin a nízkou kvalitou bílkovin. Mělo by být zřejmé, že maso (například kuřecí, rybí, hovězí) by mělo být na seznamu prvních ingrediencí.

  4. Doplňkové látky: Některé granule obsahují doplňky jako jsou vitamíny, minerály, probiotika nebo omega-3 mastné kyseliny, které mohou přinést další zdravotní přínosy pro vaši kočku.

  5. Preference kočky: Nakonec, pokud vaše kočka má konkrétní preference, zkuste různé typy granulí a pozorujte, které přijímá lépe a s nadšením.

byliny pro psy a koně
zdraví z přírody
výběr přírodních doplňků
Kvalitní krmivo pro psy
Doprava ZDARMA
při objednávce nad 250,-
Prodejna s krmivy pro psy a kočky v Havířově
kamenná prodejna
osobní odběr v Havířově
rozvozy krmiva
vlastní rozvozy
okolí Ostravy, Frýdku a Karviné