BARF hotové směsi masa a zeleniny

BARF směsi - vyvážené směsi syrového masa, kostí, vnitřností, zeleniny a ovoce můžou poskytnout psům široké spektrum živin a vitaminů, které podporují jejich celkové zdraví a vitalitu. Taková strava odpovídá přirozeným potřebám psů a může napodobit stravu, kterou by si psi vybrali ve volné přírodě. Syrové maso a kosti dodávají psům potřebné bílkoviny a vápník, zatímco vnitřnosti jsou bohatým zdrojem minerálů a vitaminů. Zelenina a ovoce přidávají do stravy psa vlákninu, antioxidanty a další důležité živiny, které podporují zdravé trávení a imunitní systém.

Zelenina a ovoce obsahují mnoho důležitých živin, jako jsou vitamíny, minerály a antioxidanty, které mohou posílit imunitní systém psa a pomoci předcházet různým chorobám. Vláknina obsažená ve zelenině a ovoci podporuje zdravé trávení a reguluje střevní funkci. Díky obsahu antioxidantů mohou zelenina a ovoce přispívat k ochraně buněk před škodlivými účinky volných radikálů, což může pomoci předcházet stárnutí a určitým onemocněním. 

Co je to BARF?

Váš pes je masožravec. Co je tedy pro něj přirozené? Ano, je to maso. V posledních letech se setkáváme se zkratkou BARF. Co to znamená? BARF  je zkratka, která označuje způsob krmení psa syrovým masem, kostmi a zeleninou.

Co je to BARF?           

Jak krmit BARFem?

Výpočet krmné dávky pro psa - 

Denní krmná dávka dospělého jedince by měla být zhruba: 2-3% ideální hmotnosti

Ideální hmotnost je taková hmotnost, kterou by měl Váš pejsek mít. To znamená, že počítáme s takovou hmotností, kterou požadujeme, aby náš pes měl, ne s hmotností, kterou má....

Jak krmit BARFem?

Krmení BARFem je jednoduché

NATURES WOLF B.A.R.F TURKEY MENU 250g
36 Kč
967126
NATURES WOLF B.A.R.F BEEF COMPLET 250g
39 Kč
967123
NATURES WOLF B.A.R.F DUCK&BEEF COMPLET 250g 967139
NATURES WOLF B.A.R.F RABBIT & LAMB COMPLET 250g 967122
NATURES WOLF B.A.R.F BEEF COMPLET 500g
72 Kč
967124
NATURES WOLF B.A.R.F TURKEY MENU 500g
72 Kč
967125
NATURES WOLF B.A.R.F DUCK&BEEF COMPLET 500g 967138
NATURES WOLF B.A.R.F RABBIT & LAMB COMPLET 500g 967121
Hovězí komplet 1000 g
175 Kč

BARF receptura celé zvíře (maso, vnitřnosti, kosti), přidáváme už jen...

964349
12 položek celkem

Syrová strava pro psy, známá také jako BARF (Bones And Raw Food nebo Biologically Appropriate Raw Food), je stále populárnější volbou mezi majiteli psů. Maso pro psy je klíčovou součástí tohoto stravovacího režimu, který se zaměřuje na poskytnutí přirozených a vyvážených živin pro naše domácí mazlíčky. Barfování nabízí mnoho výhod, včetně lepšího trávení, lesklejší srsti a vyšší energie. Syrové maso je bohaté na živiny, jako je bílkovina, zdravé tuky a minerály, které podporují celkové zdraví psa. Navíc, přechod na syrovou stravu může snížit riziko alergií a intolerancí v porovnání s průmyslově zpracovanými potravinami. Maso pro psy není jen chutná lahůdka, ale také zdravá a vyvážená strava, která může prospět vašemu čtyřnohému příteli po mnoho let.

zápatí dlouhé

Jak vám doručíme mražené maso?

Mražené maso pro psy si můžete přijít nakoupit do naší kamenné prodejny v Havířově nebo můžete využít našich rozvozů v okolí Havířova, Ostravy, Frýdku-Místku a Českého Těšína. 

Pokud to k nám máte z ruky, rádi vám maso zašleme v polystyrenové krabici kurýrem (zvolte Mražené maso kurýr GLS).

Potřebujete poradit s nákupem?

Rádi vám pomůžeme s výběrem

zápatí dlouhé

Volejte nám

tel. 601 547 548
zápatí dlouhé

Mailujte

info@krmivo-barf.cz
zápatí dlouhé

Pište na whatsapp

tel. 608 859 745
zápatí dlouhé

Sledujte nás

byliny pro psy a koně
zdraví z přírody
výběr přírodních doplňků
Kvalitní krmivo pro psy
Doprava ZDARMA
při objednávce nad 250,-
Prodejna s krmivy pro psy a kočky v Havířově
kamenná prodejna
osobní odběr v Havířově
rozvozy krmiva
vlastní rozvozy
okolí Ostravy, Frýdku a Karviné