Ryby pro psy

Rybí maso je důležitou součástí syrové stravy pro psy, která odpovídá principům BARF a přirozené stravy pro psy. Obsahuje omega-3 mastné kyseliny, které jsou pro psy klíčové pro zdraví srsti, kůže a podporu imunitního systému. Díky nízkému obsahu nasycených tuků je rybí maso lehce stravitelné pro psy, což usnadňuje trávení a snižuje riziko trávicích potíží. 

Rybí maso také poskytuje psům vynikající zdroj kvalitních bílkovin a živin, které podporují jejich celkové zdraví a vitalitu.

BARF (Biologically Appropriate Raw Food nebo Bones and Raw Food) je výživový koncept pro psy, který zdůrazňuje přirozenou stravu a využívá syrové ingredience podobné těm, které by psi konzumovali ve volné přírodě. Tento přístup zahrnuje podávání syrového masa, kostí, vnitřností, zeleniny, ovoce a dalších přírodních ingrediencí, aby se poskytly všechny potřebné živiny. Cílem BARF je poskytnout psům vyváženou a přirozenou stravu, která podporuje jejich celkové zdraví, vitalitu a imunitní systém.

Co je to BARF?

Váš pes je masožravec. Co je tedy pro něj přirozené? Ano, je to maso. V posledních letech se setkáváme se zkratkou BARF. Co to znamená? BARF  je zkratka, která označuje způsob krmení psa syrovým masem, kostmi a zeleninou.

Co je to BARF?
           

Jak krmit BARFem?

Výpočet krmné dávky pro psa - 

Denní krmná dávka dospělého jedince by měla být zhruba: 2-3% ideální hmotnosti

Ideální hmotnost je taková hmotnost, kterou by měl Váš pejsek mít. To znamená, že počítáme s takovou hmotností, kterou požadujeme, aby náš pes měl, ne s hmotností, kterou má....

Jak krmit BARFem?

Přírodně, zdravě a chutně

ilustrační fotografie (1)
Novinka
58 Kč
9106
ilustrační foto (52)
Novinka
78 Kč
9109
ilustrační foto (51)
85 Kč
962526
ilustrační foto (53)
88 Kč
965155
ilustrační foto (54)
Sleď kusový 8ks
Momentálně nedostupné
88 Kč
965853
ilustrační fotografie
Novinka
89 Kč
987457
ilustrační foto (52)
Akce
149 Kč –12 %
130 Kč
872723
7 položek celkem

Syrová strava pro psy, známá také jako BARF (Bones And Raw Food nebo Biologically Appropriate Raw Food), je stále populárnější volbou mezi majiteli psů. Maso pro psy je klíčovou součástí tohoto stravovacího režimu, který se zaměřuje na poskytnutí přirozených a vyvážených živin pro naše domácí mazlíčky. Barfování nabízí mnoho výhod, včetně lepšího trávení, lesklejší srsti a vyšší energie. Syrové maso je bohaté na živiny, jako je bílkovina, zdravé tuky a minerály, které podporují celkové zdraví psa. Navíc, přechod na syrovou stravu může snížit riziko alergií a intolerancí v porovnání s průmyslově zpracovanými potravinami. Maso pro psy není jen chutná lahůdka, ale také zdravá a vyvážená strava, která může prospět vašemu čtyřnohému příteli po mnoho let.

zápatí dlouhé

Jak vám doručíme mražené maso?

Mražené maso pro psy si můžete přijít nakoupit do naší kamenné prodejny v Havířově nebo můžete využít našich rozvozů v okolí Havířova, Ostravy, Frýdku-Místku a Českého Těšína. 

Pokud to k nám máte z ruky, rádi vám maso zašleme v polystyrenové krabici kurýrem (zvolte Mražené maso kurýr GLS).

Potřebujete poradit s nákupem?

Rádi vám pomůžeme s výběrem

zápatí dlouhé

Volejte nám

tel. 601 547 548
zápatí dlouhé

Mailujte

info@krmivo-barf.cz
zápatí dlouhé

Pište na whatsapp

tel. 608 859 745
zápatí dlouhé

Sledujte nás

byliny pro psy a koně
zdraví z přírody
výběr přírodních doplňků
Kvalitní krmivo pro psy
kvalitní zboží
nabízíme jen ověřené značky
Prodejna s krmivy pro psy a kočky v Havířově
kamenná prodejna
osobní odběr v Havířově
rozvozy krmiva
vlastní rozvozy
okolí Ostravy, Frýdku a Karviné