Vetamix mletá kachna + cdVet sušená zelenina

Sušená zelenina cdVet je prostě úžasná

Sušená zelenina od cdVetu je najemno nastrouhaná a krásně voňavá. Je to čistý přírodní produkt bez jakýchkoli jiných přidaných látek. Když otevřete sáček se sušeným celerem opravdu cítíte krásné aroma celeru. Tuhle zeleninu používám i do polívek. Stačí jí opravdu malinko, nabobtná a psa zasytí a dodá mu potřebné vitamíny a vlákninu. Sušená zelenina je fajn hlavně v zimě a taky co si budeme povídat ušetří dost práce s vařením a strouháním zeleniny čerstvé. Pokud je váš pes vybíravý a nemá některou zeleninu rád, můžete zvolit jednodruhové balení např. celeru, tuřínu, pastiňáku, mrkve, špenátu, rajčat nebo řepy. Já jsem dnes zvolila kombinaci celer - pastiňák - červená řepa.

sušená zeleninakachna mletá

Sušenou zeleninu jsem zalila horkou vodou a nechala chvíli nabobtnat. Dnes jsem z mrazáku vytáhla mletou kachnu od Vetamixu. Kachní maso je významným zdrojem vitamínu, hlavně vitamínu B. Kachní maso je tučnější než maso kuřecí nebo krůtí. Mám doboru zkušenost se psy alergickými na kuřecí bílkovinu, že kachní maso snášejí velmi dobře. Tato mletá kachna od Vetamixu je pomletá najemno, obsahuje kosti, maso a kůži. Psi ji mají velmi rádi. 

mletá kachna + sušená zeleninakachní maso + sušená zelenina

Všechno jsem tedy smíchala dohromady a přidala trochu Ascokelpu - mořské řasy, které omezují tvorbu zubního plaku a zápach z tlamy zvířete.