LUPO Sensitive 20/8 5kg

do 3 dnů
Značka: Markus Muhle
645 Kč
Kategorie: Krmivo a chovatelské potřeby pro PSY
Hmotnost: 5 kg
Kvalitní krmivo pro psy
Doprava ZDARMA
při objednávce nad 250,-
Prodejna s krmivy pro psy a kočky v Havířově
kamenná prodejna
osobní odběr v Havířově
rozvozy krmiva
vlastní rozvozy
okolí Ostravy, Frýdku a Karviné

Hypoalergenní dietní krmivo pro psy LUPO Sensitive. Kompletní krmivo - za studena lisované granule. Mnoho psů reaguje na jednotlivé složky krmiva alergiemi, zažívacími obtížemi či problémy s kůží a srstí. Tyto za studena lisované granule obsahují 100% čisté kuřecí maso. Chov kuřat probíhá bez použití geneticky modifikovaných potravin a urychlovačů růstu. Krmivo je zaručeně bez obilovin jako např. žito, pšenice, ječmen, které obsahují lepek, proto často způsobují alergické reakce. Krmivo naopak obsahuje semena ostropestřce mariánského, smetánky lékařské, léčivou zeminu, čekanku obecnou a sušenou rašelinu, které podporují funkci jater a střev. Lněný olej, olej z brutnáku lékařského a lososvý olej, které dodávají kůži a srsti esenciální mastné kyseliny.

Složení: Bramborová moučka 36 %,sušené kuřecí maso mleté 29%, sušený a mletý pastinák, řepná dužina, semena ostropestřce 5 %, za studena lisovaná směs rostlinných olejů 5 % (složená ze: lněného oleje, řepkového oleje a oleje ze semen brutnáku lékařského), moučka z mořských řas, olej z lososa 2 %, sušená rašelina 1,5 %, sušená čekanka 1,5 %, léčivá zemina 1 %, sušené kopřivy 1 %, sušené listy smetánky lékařské 1 %, juka Schidigera

Vliv psa na psychiku člověka

Pes může mít významný pozitivní vliv na psychiku člověka v mnoha ohledech. Jejich přítomnost a láska dokáže snížit úzkost a stres, a to jak během jednotlivých aktivit, tak i v běžném každodenním životě. Interakce se psem může navíc zvyšovat hladinu hormonu štěstí - endorfinů, což zlepšuje náladu a celkový pocit pohody. Procházky s psem nejen podporují fyzickou aktivitu, ale také přináší mentální uvolnění a odpočinek od každodenního shonu. Důvěra, oddanost a láska, které pes vztahuje k svému majiteli, přispívají k pocitu jistoty a bezpečí. 

Pečování o psa může posílit pocit odpovědnosti a zvýšit sebedůvěru, zejména u dětí a mladých lidí. Psi mohou také hrát roli v sociálním propojení, usnadňují navázání kontaktu s ostatními lidmi a rozvíjejí nové přátelství. Nakonec, nezanedbatelným faktorem je i fakt, že pes může být důležitým společníkem v obtížných časech, přinášející útěchu a porozumění.

Doporučujeme také

Lněný olej

Nedostatek esenciálních mastných kyselin se může projevit snížením obranyschopnosti organismu, změnou pokožky, únavou, poruchou růstu i reprodukce.

TO MĚ ZAJÍMÁ

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: