granule Primordial

Řada italských krmiv, která respektují psa jako masožravce. Krmivo Primordial obsahuje vysoké množství kvalitních bílkovin živočišného původu. K tomu jsou přídávány další aktivní látky, zelenina a esenciální oleje. Krmivo má pro psa atraktivní chuť a díky nízkému glykemickému indexu je i velmi dobře stravitelné. Toto holistické, bezobilné krmivo je tak správnou volbou pro vyvážený a přírodě blízký jídelniček vašich zvířecích miláčků.

Holistické krmivo Primordial je skvělou volbou pro majitele psů, kteří hledají vysoce kvalitní stravu pro své mazlíčky. Toto krmivo je navrženo s ohledem na přirozené potřeby psa a obsahuje pouze přírodní ingredience bez umělých přísad. Díky kombinaci kvalitních bílkovin z masa, ryb a dalších přírodních zdrojů proteinů poskytuje Primordial psům vyváženou stravu, která podporuje jejich celkové zdraví a pohodu. V recepturách Primordial se nacházejí i bylinky, ovoce a zelenina, které dodávají krmivu další nutriční hodnotu a podporují zdraví trávicího systému a imunitního systému psa. S holistickým krmivem Primordial můžete mít jistotu, že vašemu psovi podáváte stravu, která je šetrná k jeho organismu a plná živin nezbytných pro zdravý a aktivní život.

Holistické (celostní) krmivo pro vašeho psa

PRIMORDIAL Adult Buffalo & Mackerel
od 390 Kč

2kg   12kg

5668/2KG
PRIMORDIAL Adult Deer & Turkey
od 420 Kč

2kg   12kg

829/2KG
PRIMORDIAL Adult Chicken & Salmon
od 350 Kč

2kg   12kg

739/2KG
PRIMORDIAL Adult Trout & Duck
od 390 Kč

2kg   12kg

5665/2KG
PRIMORDIAL Adult Tuna & Lamb
od 390 Kč

2kg   12kg

5548/2KG
PRIMORDIAL Puppy Chicken & Sea Fish
od 390 Kč

2kg   12kg

724/2KG
6 položek celkem

Kvalitní granule pro psy jsou skvělou volbou pro majitele, kteří chtějí svému psu poskytnout vyváženou a plnohodnotnou stravu. Psí granule jsou navrženy tak, aby poskytovaly všechny potřebné živiny, které váš mazlíček potřebuje pro zdravý život. Krmivo pro psy ve formě granulí je praktické a snadno skladovatelné, což zjednodušuje každodenní krmení vašeho psa. Díky rozmanitosti dostupných druhů granulí pro psy si můžete vybrat takové, které nejlépe vyhovují potřebám vašeho psa a jeho citlivému trávení. Krmení pro psy granulemi je také výhodné z hlediska zachování správné ústní hygieny, protože granule podporují čisté zuby a zdravé dásně. Investujte do kvalitních granulí pro psy a zajistěte svému mazlíčkovi optimální výživu pro dlouhý a šťastný život.

Potřebujete poradit s nákupem?

Rádi vám pomůžeme s výběrem

zápatí

Volejte nám

tel. 601 547 548
zápatí

Mailujte

info@krmivo-barf.cz
zápatí

Pište na whatsapp

tel. 608 859 745
zápatí

Sledujte nás

byliny pro psy a koně
zdraví z přírody
výběr přírodních doplňků
Kvalitní krmivo pro psy
kvalitní zboží
nabízíme jen ověřené značky
Prodejna s krmivy pro psy a kočky v Havířově
kamenná prodejna
osobní odběr v Havířově
rozvozy krmiva
vlastní rozvozy
okolí Ostravy, Frýdku a Karviné