Neohodnoceno

Black Angus JUNIOR 5kg

do 3 dnů
690 Kč
Kategorie: Krmivo a chovatelské potřeby pro PSY
Hmotnost: 5 kg
Kvalitní krmivo pro psy
kvalitní zboží
nabízíme jen ověřené značky
Prodejna s krmivy pro psy a kočky v Havířově
kamenná prodejna
osobní odběr v Havířově
rozvozy krmiva
vlastní rozvozy
okolí Ostravy, Frýdku a Karviné

Krmivo je vhodné pro štěňata a mladé psy do 12 měsíců. Black Angus junior bylo vyvinuto speciálně pro štěňata, jejich zdravý růst a správný vývoj kostí. Obsahuje vysoce kvalitní zdroje bílkovin z hovězího a kachního masa a sledě, které jsou velmi dobře stravitelné.

Obsahuje:

- hovězí a kachní maso a sledě jeko zdroj kvalitních bílkovin

- hnědou rýži jako zdroj sacharidů

- extrakt ze zelené mušle pyskaté, který je bohatý na chondroitin sulfát a glucosaminglykany, které mohou zpomalit proces opotřebení chrupavky a stimulovat regeneraci buněk chrupavky.

- Rostlinný komplex bylinek, plodů, kořenů a semen pro posílení imunitního systému.

Neobsahuje žádné geneticky modifikované složky, žádné chemické konzervanty, ochucovadla ani barviva. Díky tomu má toto krmivo trvanlivost pouze 8 měsíců.

Black Angus JUNIOR 5kg

Složení
Black Angus mleté sušené maso (20,2%), mletá hnědá rýže, mleté sušené kachní maso (9,1%), mletá celozrnná kukuřice, sušený sleď mletý (5,6%), mleté proso, amarant mletý, čerstvé zelené bylinky, lněná semínka, směs sušených řas, olej ze sledě, směs rostlinných olejů lisovaný za studena, řepná dřeň, želatina, suchá rašelina (2%), yucca schidigera, semena fenyklu, sušené borůvky, žloutkový prášek, křemenitá půda (1,5%), extrakt z mušlí z Perna Canaliculus (1,5%), zelená minerální půda (1,5%), bílkoviny z mořských měkkýšů z Perna Canaliculus (1%).

Pes pochází z vlka

I když jsou dnešní psi od svých divokých předků odlišní, stále si s nimi zachovali mnoho společných vlastností. Například mají podobnou anatomii a sociální strukturu, což zahrnuje hierarchické uspořádání v jejich smečkách. Stejně jako vlci jsou psi společenská stvoření, která vyžadují interakci a společenství, a mají rozvinuté způsoby komunikace, jako je štěkání, vrčení a oční kontakt.

Navíc mají psi stále instinkty svých divokých předků. Mohou se chovat jako lovci, přestože to v moderním prostředí není zapotřebí, a mají sklon k označování území nebo k vyhledávání potravy.

Jak poznáte kvalitní granule?

Kvalitní granule by neměly obsahovat pšenici, kukuřici ani sóju - to jsou složky způsobující nejvíce alergických reakcí. Vhodné je proso, rýže nebo batáty (sladké brambory). Vyhněte se také barvivům, chemickým konzervantům, ochucovadlům, soli nebo hormonům. Sledujte také způsob zpracování granulí. Kvalitní granule jsou lisovány za studena, nebo sušeny ať už v troubě nebo na vzduchu. Zkrátka neprocházejí tak vysokými teplotami jako při extrudaci a přírodní vitamíny a další stopové prvky zůstanou zachovány v přirozené formě. 

Co je lisování za studena?

Lisování za studena je proces zpracování granulí, při kterém nedochází ke znehodnocení přírodních bioaktivních látek. Vitamíny, stopové prvky a minerální látky tak zůstanou pro vašeho psa zachovány ve své původní přírodní podobě.

Granule lisované za studena

Doporučujeme také

FARM FRESH konzerva

Vysoce kvalitní masová konzerva pro psa, která mu zaručí neodolatelný chuťový zážitek.

Složení: telecí a vedlejší produkty z telecího, sladké brambory, mrkev, hrášek, minerální látky, slunečnicový olej 

TO MĚ ZAJÍMÁ

Sledujte nás

🐾💪 Kdo říká, že domácí fitness musí být nudná a osamělá záležitost? Moje cvičební rutina dostala úplně novou roztomilou rozměr, když jsem si k tréninku přizvala svého nejlepšího čtyřnohého parťáka! Podívejte se na toto adorabilní video, jak mi můj pes dodává motivaci a lásku během každého cvičebního pohybu. 🏋️‍♂️🐶 Nepřestává mě podporovat a při každém cviku se ke mně přitulí, abych mu mohla dát pár pohlazení. Tohle je opravdová dávka pozitivity a radosti, kterou si nelze nechat ujít! ❤️ Kdo je váš nejvěrnější fitness parťák? 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: