konzervy Calibra

Konzervy Calibra Life pro psy jsou kompletním krmivem, které je založeno na jednom druhu proteinu. Jsou vybírány suroviny té nejvyšší kvality, které jsou 100% specifikované. Receptury jsou sestaveny z limitovaného počtu ingrediencí, jsou bezobilninové nebo jen s nízkým obsahem rýže, bezlepkové, a nezatěžují organismus a jsou lehce stravitelné.

Přispívají ke správnému růstu a vývoji, podporují celkové fungování organismu pejska v každém věku a napomáhají k posílení jeho imunity. Výhodou vlhkého krmiva je jeho přirozený obsah tekutin, který pomůže psovi zajistit hydrataci.

Váš pes bude nadmíru spokojený

Nahoru
Další produkty
20 položek celkem

Konzervy pro psy jsou skvělou volbou pro majitele, kteří chtějí svému psu nabídnout vyváženou a chutnou stravu. Tyto konzervy jsou plné masa a poskytují psům nezbytné živiny pro zdravý život. Konzervy z masa jsou vyráběny z kvalitních surovin, což zaručuje vysokou nutriční hodnotu a dobrou stravitelnost. Psí konzervy jsou také vhodné pro psy s alergiemi nebo citlivým trávením, protože jsou často bez obilovin a umělých přísad. Díky svému praktickému balení jsou konzervy pro psy ideální volbou pro majitele, kteří chtějí svému psu poskytnout rychlý a jednoduchý způsob krmení. Investujte do konzerv pro psy a poskytněte svému mazlíčkovi výživnou stravu plnou chutného masa, která mu pomůže udržet se ve špičkové kondici.

Potřebujete poradit s nákupem?

Rádi vám pomůžeme s výběrem

zápatí

Volejte nám

tel. 601 547 548
zápatí

Mailujte

info@krmivo-barf.cz
zápatí

Pište na whatsapp

tel. 608 859 745
zápatí

Sledujte nás

byliny pro psy a koně
zdraví z přírody
výběr přírodních doplňků
Kvalitní krmivo pro psy
kvalitní zboží
nabízíme jen ověřené značky
Prodejna s krmivy pro psy a kočky v Havířově
kamenná prodejna
osobní odběr v Havířově
rozvozy krmiva
vlastní rozvozy
okolí Ostravy, Frýdku a Karviné