ROBORAN MIX pro kočky

Kompletní vitamino-minerální přípravek pro kočky krmené syrovým nebo vařeným masem nebo konzervami

Varianta
do 3 dnů do 3 dnů Zvolte variantu
Značka: Univit
78 Kč 315 Kč od 78 Kč
Kvalitní krmivo pro psy
Doprava ZDARMA
při objednávce nad 250,-
Prodejna s krmivy pro psy a kočky v Havířově
kamenná prodejna
osobní odběr v Havířově
rozvozy krmiva
vlastní rozvozy
okolí Ostravy, Frýdku a Karviné

ROBORAN klasik pro dospělé kočky - vitamíno-minerální doplňkové krmivo pro kočky krmené masem s přílohou a konzervami. Obsahuje všechny vitaminy a minerální látky potřebné pro získání a udržení celkové kondice a dobrého vzhledu. Bylinný doplněk (Yucca schidigera) podporuje dobré trávení potravy a zároveň omezuje zápach trusu. Organicky vázaný selen významě zvyšuje schopnost obrany organismu proti infekcím, napomáhá dobré funkci svalů kočky. Vitamin H (Biotin), organicky vázaná měďa zinek podporují kvalitu srsti a její výrazné zabarvení. Je vhodný pro březí a kojící kočky.

Podporuje zabřezávání koček a životaschopnost koťat.

Složení: Dihydrogenfosforečnan vápenatý, Pšeničná mouka krmná, Uhličitan vápenatý,chlorid sodný, Vitamín A, D, E, K3, B1, B2, B6, B12, C, Niacin, Pantothenan vápenatý, Cholinchlorid, Taurin, Stopové prvky - Železo, Mangan, Kobalt, Jód, Selen, Zinek, Měď,

Dávkování:

Kočka dospělá o hmotnosti 3-4 kg 5 g/den

Březí a laktující kočky 10 g/den

Koťata do 1 roku stáří 1-3 g/den 1 rovná lžička obsahuje cca 5 g

Vhodně doplňuje klasickou krmnou dávku. Podává se denně zamíchaný v krmivu (maso s přílohou, konzerva).

Pes nebo kočka?

Mít doma psa a kočku je jako mít dva odlišné světy pod jednou střechou. Každé zvíře má svůj vlastní charakter a potřeby, což se promítá i do naší psychiky a způsobu, jak se o ně staráme.

Psi jsou známí svou oddaností a společenskostí, což může pozitivně ovlivnit naši psychiku tím, že nám poskytují neustálou společnost a emocionální podporu. Na druhou stranu kočky jsou často nezávislé a mají svůj vlastní rozvrh, což může být pro některé majitele uklidňující, zatímco jiní by mohli cítit nedostatek emocionální souznění.

Péče o psa a kočku se také značně liší. Psi vyžadují pravidelné venčení, výcvik a socializaci, zatímco kočky jsou často schopny se zabavit samy a vyžadují méně přímé pozornosti. To může být pro některé majitele výhodou, protože si mohou užívat více flexibilitu ve svém denním rozvrhu. .

V oblasti krmení je také patrný rozdíl. Psi jsou obecně méně vybíraví ve stravě a mohou být snadno krmeni komerčními krmivy, zatímco kočky mají často vyšší nároky na kvalitu potravy a mohou vyžadovat speciální dietní potřeby. To znamená, že majitelé koček musí být pečlivější při výběru stravy pro své mazlíčky.

Napříč těmito rozdíly v péči a potřebách však jak pes, tak kočka mohou přinášet do domácnosti radost a lásku. Je důležité si uvědomit individuální charakteristiky obou druhů zvířat a zajistit jim prostředí, ve kterém se budou cítit šťastní a zdraví.

ROBORAN MIX pro kočky

Doporučujeme vyzkoušet

Leonardo kapsička


Vysoce kvalitní receptury obsahují šetrně vařené šťavnaté maso a pečlivě vybrané suroviny potravinářské kvality.

TO MĚ ZAJÍMÁ

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: