Neohodnoceno

cdVet Citronelový odpuzovač hmyzu

Skladem
Značka: cdVet
418 Kč
Kvalitní krmivo pro psy
kvalitní zboží
nabízíme jen ověřené značky
Prodejna s krmivy pro psy a kočky v Havířově
kamenná prodejna
osobní odběr v Havířově
rozvozy krmiva
vlastní rozvozy
okolí Ostravy, Frýdku a Karviné

Citronelový odpuzovač hmyzu je přírodní odpuzovač hmyzu (na procházky, na doma i do auta) z éterických olejů (kakost luční, citronela, kokosovník), který chrání proti komárům, muškám, ovádům a proti ostatnímu bodavému a štípavému hmyzu. Rozprášenou mlhovinu citronelového odpuzovače insektů nastříkáme krátce na povrch těla zvířete (nestříkáme do očí ani do nosu) a na sebe (aplikací na předloktí a nohavice zvýšíme odpudivou vzdálenost insektů a účinně tak přispějeme také ke své vlastní ochraně). Odpuzovač poskytuje také částečnou ochranu proti vnějším parazitům (klíšťata, blechy, vši). Citronelový odpuzovač insektů je zcela bezpečný pro mláďata, březí a kojící matky, pro dospělá zvířata, stejně tak jako pro děti a dospělé (neobsahuje žádné jedy ani jiné zdraví škodlivé chemické látky).

Složení: voda, kakost luční, citronella (citronová tráva), kokosovník ořechoplodý, emulgátor, skočec obecný, laurova kyselina, ionty draslíku, kyselina citronová. 

Dávkování: Lahvičku před aplikací důkladně protřepeme. Tahem sundáme ochranné průhledné víčko.U většího balení trysku na rozprašovači pootočíme doleva (tím ji otevřeme). Rozprašujeme ze vzdálenosti 15 až 30 centimetrů. Odpuzovač nastříkáme na povrch celého těla zvířete. Odpuzovač zvířeti nestříkáme do očí ani do nosu. Po vykoupání zvířete aplikujeme odpuzovač znovu. Odpuzovač skladujeme v chladu a temnu.

Balení: 100ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: