Lucky Reptile "Rose of Jericho" 50 g

119 Kč
do 3 dnů
Populární "Růže z Jericha", jak se tato živá pouštní rostlina nazývá, je skutečným zázrakem přírody.

Detailní informace

sleva na další nákup
sleva na další nákup
emailem dostanete slevový kód na další nákup
rozvozy krmiva
vlastní rozvozy
okolí Ostravy, Frýdku, Karviné, Opavy, Nového Jičína a Bruntálu
Prodejna s krmivy pro psy a kočky v Havířově
kamenná prodejna
osobní odběr v Havířově

Detailní popis produktu

Růže z Jericha, někdy také nazývaná „Ruce Panny Marie“ vydrží v suchém stavu prakticky neomezené dlohou dobu. Pokud ji však ponoříme do vody, zakrátko začne rozvíjet listy. Po několika hodinách tak získáme krásně zelenou „růži“, vhodnou do jakéhokoli terária.

Růži z Jericha můžeme znova nechat vyschnout a po libovolně dlouhé době ji opet oživit. Záleží pouze na Vás, zda vytvoříte dekoraci v teráriu ze suchých rostlin, nebo je necháte rozvinout se a zezelenat. Velmi vhodné také na pracovní stůl.

Říká se, že Růže z Jericha má léčivé účinky. Pravdou však je, že jakmile se rostlina rozvine, sami ucítíte velmi příjemně ovoněný vzduch, jako byste přičichli k lesní půdě.

Použití Růže z Jericha:

Ponořte Růži z Jericha přes noc do vlažné vody. Jakmile se rozvine a zezelená, umístěte ji do terária tak, aby voda sahala pouze po kořínky rostliny, stačí několik milimetrů vody. Pokud chcete růži opět vysušit, jednoduše ji vyndejte z vody, nechte oschnout a poté uložte na suché místo.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dekorace do terárií
EAN: 4040483642102

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola