Hovězí s lososem + Dromy mořský mix

Jako první vám představím BARF - mražené syrové maso a instantní přílohu se zeleninou.

Dnes jsem si vybrala Hovězí komplet s lososem a zeleninou a Dromy instatntní mořský mix.

Toto je u nás hodně oblíbená kombinace, Bert i Messi mají moc rádi ryby v jakékoli podobě. Takže, nejdříve začneme s přípravou přílohy. Dáme si vařit vodu, do misky dáme trochu směsi, buď přiloženou odměrkou nebo já hrábnu do pytlíku rukou a od oka nasypu každému trochu do misky. Směs je voňavá, obsahuje sušené rybičky a krevetky a sušenou zeleninu. Po zalití horkou vodou začne směs hned bobtnat a během chvilky je připravená.

Dromy instantní mořský mixDromy instantní mořský mix

Pokud zapomenu rozmrazit maso dám tyhle půlkilovky na půl hoďky do horké vody a hned je můžu podávat. Maso vysypu z obalů do uzaviratelné misky. Tahle masová směs je jemně pomletá, obsahuje minimum krve, jdou z ní cítit asi dršťky (což naši psi milují a já zvládnu) a jde vidět, že obsahuje hodně hovězí svaloviny. Kupodivu nejde cítit rybinou. Zbylé maso dám v misce do lednice na zítra.

Hovězí komplet s lososemBARF

Všechno smíchám dohromady a večeře se může podávat :-) Vše je hotové za 3 minuty a snězené za minutku :-) Tato kombinace obsahuje vše, co pes potřebuje v denní krmné dávce. Jen vyjímečně přidávám nějaké doplňky jako jsou oleje, řasy, kvasnice, kloubní výživa a pod., jen když si vzpomenu :-) Jsem zastánce, že méně je někdy více!

BARFBARF