Vetamix kuřecí krky + mleté hovězí + Dromy dýňové kostky

Dnes to u nás pěkně křupalo. Syrové kuřecí krky jsou lahůdkou pro malé i velké barfaře.

K syrové stravě BARF patří i zkrmování syrových masitých kostí, tedy krků, křídel, skeletů, vepřových chrupavek a pod. Máme velké psy, takže s takovými pochoutkami nemají problém. Messi zvládne a má ráda všechno i tvrdší kachní krky. Bertík velké a tvrdé kosti moc rád nemá a spíš si s nimi hraje, proto volím hlavně křecí krky anebo mleté drůbeží, kachní nebo krůtí směsi, které obsahují dostatek pomletých kostí a já tak zajistím správný poměr vápníku a fosforu v krmné dávce.

blog - nekupujte zajíce v pytli

Dnes je sobota, mám dost času, takže pro psy uvařím k večeři jáhly, které doplním syrovou nastrouhanou cuketou. Přidala jsem trochu Dromy dýňových kostek, které se můžou namočit v horké vodě (já je dnes přisypala sušené), Hovězí komplet a kuřecí krky od Vetamixu - vypadají stejně jako kdybych je koupila třeba v Kauflandu, žádné modřiny nebo podbarvení krví.

blog - nekupujte zajíce v pytli

U této kombinace dávám větší podíl příloh, aby psi po syrových krcích neměli problém s vyprazdňováním. Pokud dávám jen přílohu a krky přikápnu k tomu ještě nějaký olej - lososový, lněný, konopný... co mám zrovna doma. 

blog - nekupujte zajíce v pytli