Mleté kuře + hovězí jazyk + Dromy BARF Herbal

Bylinky na detoxikaci a pročištění orgánů, ideální na podzim a jaro

Dromy BARF Herbal

Detoxikovat neboli pročistit vnitřní orgány, hlavně játra a ledviny od škodlivých látek je fajn udělat vždy na jaře a na podzim. Naši psi dýchají ve městech špatný vzduch, pijí vodu z kaluží a často slíznou kdeco zavánějícího co najdou na procházce. Takže i když krmíte přirozeně, bez chemie - BARFem a nedáváte průmyslová krmiva, má smysl udělat vašemu psímu kamarádovi 1-2x do roka očistnou kůru pomocí bylinek, které najdete už krásně namíchané ve směsi Dromy Barf Herbal. Jsou to samé usušené bylinky a kytičky, které mají léčivý účinek. Jsou krásně voňavé a po zalití horkou vodou mám i já chuť si do toho dát med a vypít to jako čaj. Naši psi se do toho vždy s radostí pustí. 

mleté kuře + hovězí jazykK těmto bylinkám jsem dnes přidala Mleté kuře a Hovězí jazyk. Mleté kuře nejsou jen pomleté kuřecí skelety, jak to většinou u drůbežích mletin bývá, ale opravdu celé kuře včetně kůže a masa. 

Hovězí jazyk jsou celé kusy svaloviny, která je skoro bez tuku. Jazyk je očištěný do hladka. Jediné co mi na něm vadí, je že se špatně krájí, chce to opravdu ostrý nůž, sílu a trpělivost. Dámy, jeho nakrájení nechte klidně na svých mužských polovičkách 

Jazyk je u nás hodně oblíbený jak syrový, tak ho můžete i uvařit a pak je to pro psy fakt mňamka.

BARF pro psy