Hovězí a drůbeží směs + sardinky + Dromy instantní kuskus

Celé syrové sardinky jsou vyhledávanou pochoutkou pro psy a Hovězí a drůbeží směs je kvalita za dobrou cenu. Syrových ryb a jejich kostí se bát nemusíte, pes má "jehlový reflex", který chrání jeho zažívací trakt před ostrými kostmi.

Vetamix hovězí hrubomleté + sardinky + Dromy instantní kuskus

Hovězí a drůbeží směs od Vetamixu patří mezi nejprodávanější artikly z naší nabídky. Jedná se o vyváženou směs hovězí svaloviny, chrupavek a mletých drůbežích masitých skeletů. Směs tedy obsahuje vyvážený poměr svaloviny a kostí a dá se tím krmit dlouhodobě. Syrové celé sardinky jsou vhodné pro malé i větší psy, kteří mají rádi ryby. Jsou v nich jen malinké a měkké kostičky a váš pes je slupne jako malinu. Syrové ryby jsou zdravé a obsahují vysoký podíl Omega 3 a 6 mastných kyselin.

Dromy instantní kuskusDromy instantní kuskus

Jako přílohu jsem tentokrát zvolila Dromy Instantní kuskus se zeleninou. V první misce je kuskus před zalitím horkou vodou a v druhé je nabobtnalý asi po 2 minutách, připravený ke smíchání s masem. Jedinou nevýhodou kuskusu je jeho drobná velikost. Pokud krmíte psa v bytě, připravte se na to, že po něm budete muset pak uklidit, protože ty drobné kuličky jsou všude okolo

barf pro psy, syrové maso pro psy

Vše smícháno dohromady. Tohle je velká mňamka pro naše psy, ryby prostě milují