Hovězí a drůbeží směs + Krůtí biskupy + NUTRIN Balancer

Jednoduchý a pestrý BARF - maso a kompletní příloha NUTRIN Balancer, kterou stačí jen přisypat.

Naši nabídku stále rozšiřujeme - nově jsme zařadili do sortimentu Krůtí biskupy, Krůtí krky a Syrová hovězí žebra - vše od Vetamixu. Psi, kteří rádi koušou budou z těchto surovin nadšení.

U nás doma je v krmení změna. Messi ve svých 10-ti letech dost přibrala a celkově zlenivěla. Bohužel se mi na syrovém mase nepodařilo její váhu upravit, tak jsem na doporučení naší veterinářky s ní přešla na granule - za studena lisované Yoggies jehněčí a bílá ryba. Tak uvidíme, jestli tahle dietka zabere.

Bertík si dneska pochutnal na Hovězí a drůbeží směsi spolu s Krůtími biskupy. Jako přílohu jsem dnes dala NUTRIN Balancer, který vyváží krmnou dávku nutričně. Je to jednoduchá příloha, která se jen přisype k masu. Tyto malé čočky obsahují řasy, probiotika i vlákninu a voní mi po rybách.

Dromy ParasiticProtože naše psy neodčervuju chemickými tabletkami, ale přírodně bylinkami dávám vždy prvních 10 dní v měsíci přípravek Dromy Parasitic (je to ten světlý prášek uprostřed). Sypu ho Bertovi na maso stejně jako nyní Messi na granule.